ART BETON

Materiály pro tvorbu umělého kamene a skal, art betonu, výdusků a odlitků. Vše je zdravotně nezávadné určené pro přímý kontakt s pitnou vodu a živočichy. Zde jsme schopni, díky dlouholetým zkušenostem, poskytnout kompletní detaily pro práci.

Materiály lze doporučit po dlouholetých zkušenostech a úspěšných realizacích. Vše je k dispozici do 48 hod. Cena dle množství.

Vysoce plastická směs Oxal RM H světle šedá speciálně vyvinutá pro zoo, aqua parky, spa, wellness atd. Materiál je zdravotně nezávadný, vhodný pro venkovní i vnitřní prostředí, mrazuodolný a bez vnitřního smrštění při vysychání. Odolnost má i vůči močovině, solím a chloru. Lze ho dobře zpracovávat ručně i strojně, ke strojnímu zpracování vám doporučíme vhodný stroj a seženeme i míchací šneky. Pro speciální mořská akvária lze materiál modifikovat, přičemž zůstanou zachovaný veškeré hygienické vlastnosti. Pevnost materiálu až 30 Mpa. Balení po 25 Kg.

Oxal RM H - 12 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/20 mm - 21 Kg 

Vysoce plastická směs probarvená ve hmotě Oxal RM L speciálně vyvinutá pro zoo, aqua parky, spa, wellness atd. Materiál je zdravotně nezávadný, vhodný pro venkovní i vnitřní prostředí, mrazuodolný a bez vnitřního smrštění při vysychání. Odolnost má i vůči močovině, solím a chloru. Lze ho dobře zpracovávat ručně i strojně, ke strojnímu zpracování vám doporučíme vhodný stroj a seženeme i míchací šneky. Pro speciální mořská akvária lze materiál modifikovat, přičemž zůstanou zachovaný veškeré hygienické vlastnosti. Pevnost až 10 Mpa. Na vyžádní bude předložena barevná škála, při zakázce více jak 3 palet lze dodat jakoukoliv barevnost. Balení po 40 Kg.

Oxal RM L - 14 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/20 mm - 21Kg  

Speciální plastická směs s vláknem s dobou zrání 10 nebo 45 min Powertop G speciálně vyvinutá pro zoo, aqua parky, spa, wellness atd. Materiál je zdravotně nezávadný, vhodný pro venkovní i vnitřní prostředí, mrazuodolný a bez vnitřního smrštění při vysychání. Odolnost má i vůči močovině, solím a chloru. Lze ho dobře zpracovávat ručně i strojně, ke strojnímu zpracování vám doporučíme vhodný stroj a seženeme i míchací šneky. Pro speciální mořská akvária lze materiál modifikovat, přičemž zůstanou zachovaný veškeré hygienické vlastnosti.  Pevnost až 30 Mpa. Balení po 25 Kg.

Powertop G  - 19 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/20 mm - 21 Kg  

Powertop G Rapid  - 21 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/20 mm - 21 Kg   

Strojoví park


K veškerým maltovým směsím dodáváme strojní zařízení, které si od nás můžete zakoupit.

Talířová míchačka. Objem bubnu dle dohody.

Stříkací maltový stroj - univerzálně použitelnýČerpací maltový stroj - univerzálně použitelný Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.