STĚRKOVÉ A STŘÍKANÉ HYDROIZOLACE

Řada kvalitních produktů pro tvorbu spolehlivé izolace vůči vodě v interiéru i exteriéru...

Materiály lze doporučit po dlouholetých zkušenostech a úspěšných realizacích. Vše je k dispozici do 48 hod. Cena dle množství.

Oxal DS HS je těsnicí šlem a zátkovací malta. Těsnící šlem je základní tvrdá izolace na nepohyblivé konstrukce. Konzistence šlemu je přibližně mezi pastou a barvou, dá se roztírat štětcem, ale je méně tekutý než barva. Těsnicí šlem Oxal DS - HS je navržen pro plošné utěsnění pod horizontální blokací nebo pro vnitřní utěsnění stavebních částí dotýkajících se země ve spojení s horizontální blokací. Oxal DS - HS je vhodný také pro plošné horizontální utěsnění např. pod dlaždicemi. Balení po 25 Kg.

OxalDS - HS - 45 Kč/kg, základní cena - spotřeba 1m2/2 mm - 2 Kg

Nafuflex Basic 2 je tekutá izolační lepenka pro ruční zpracování, která je dvousložková a používá se pro tvorbu hydroizolačních vrstev. Nafuflex Basic 2 zabraňuje pronikání vody do staveb a stavebních konstrukcí, je vhodný pro nátěry běžných podkladů jako je beton, omítky, zdivo, sádrokarton, železobetonové konstrukce, apod. Vytváří protiradonovou izolaci obytných budov. Nafuflex Basic 2 je trvale pružný, snadno aplikovatelný, vytváří dokonale souvislou a nepropustnou vrstvu bez spojů, dokonale přilne k podkladu. Využití je možné jak pro vodorovné tak i svislé stavební konstrukce, jako ochrana nadzemních i podzemních stavebních konstrukcí, chrání proti zemní vlhkosti a stékající vodě, hydroizolace vnějšího povrchu sklepních stěn, vlhkých prostor a opěrných zdí, hydroizolace pod obklady a dlažby v koupelnách, na balkonech a terasách, izolace suterénů apod. Dále je možné použití pro vnitřní hydroizolace bazénů a nádrží na užitkovou vodu do hloubky 5m proti pozitivnímu tlaku vody. Kombinace Nafuflexu Basic 2 s těsnícím šlemem lze aplikovat i proti negativnímu tlaku vody. Balení po 28 Kg.

Nafuflex Basic 2 - 57 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/2 mm - 2 Kg

Nafuflex Easitech 2 je tekutá lepenka pro stříkané izolace za pomoci strojní zpracování. Nafuflex Easytech 2 je dvousložková stěrková hmota pro tvorbu hydroizolačních vrstev která, zabraňuje pronikání vody do staveb a stavebních konstrukcí. Je vhodná pro nátěry běžných podkladů, jako je beton, omítky, zdivo, sádrokarton, železobetonové konstrukce, apod. Tekutá lepenka vytváří protiradonovou izolaci obytných budov. Nafuflex Easitech je trvale pružný, snadno aplikovatelný, vytváří dokonale souvislou a nepropustnou vrstvu bez spojů, dokonale přilne k podkladu. Využití je možné jak pro vodorovné tak i svislé stavební konstrukce, jako ochrana nadzemních i podzemních stavebních konstrukcí, chrání proti zemní vlhkosti a stékající vodě, hydroizolace vnějšího povrchu sklepních stěn, vlhkých prostor a opěrných zdí, hydroizolace pod obklady a dlažby v koupelnách, na balkonech a terasách, izolace suterénů apod. Dále je možné použití pro vnitřní hydroizolace bazénů a nádrží na užitkovou vodu do hloubky 5m proti pozitivnímu tlaku vody. Kombinace Nafuflexu Basic 2 s těsnícím šlemem lze aplikovat i proti negativnímu tlaku vody. Balení po 28 Kg.

Nafuflex Easitech 2 - 57 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/2 mm - 2 Kg

Oxal DS FLEX je hydroizolační stěrka pro koupelnové izolace. Pružná hydroizolační hmota pro tvorbu vodotěsné vrstvy dle CSN EN 14891. Vytváří souvislou hydroizolační a protiradonovou bariéru. Má velmi dobrou přídržnost k podkladu a dlouhodobě chrání stavební konstrukce před průnikem vody. Oxal DS FLEX je trvale pružný, snadno se aplikuje, má vynikající přilnavost ke všem běžným stavebním povrchům a vytváří protiradonovou bariéru. Vhodný pro použití do interiérů i exteriérů, izolace betonových bazénů, nádrží a jímek, hydroizolace sklepů, teras, balkonů a lodžií. Balení po 35 Kg.

Oxal DS FLEX - 77 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/2 mm - 2 Kg 

Expert Proof je speciální dvousložková elastomerová izolace na bázi EHS polymerů bez obsahu asfaltu a rozpouštědel. Vlastnosti produktu: Hygienická nezávadnost, vhodná pro použití k sanaci objektů v kontaktu s pitnou vodou, vysoce flexibilní izolace vyztužená vlákny, překlenuje trhliny až do šířky 2 mm, protiradonová izolace. Expert proof má rychlou dobu zrání a vysokou tlakovou stabilitu, lze ho nanášet stěrkou nebo strojně nástřikem (šnekové čerpadlo). Tato izolace je ekologická - bez obsahu rozpouštědel. Splňuje požadavky normy DIN 18195, WTA 4-6-03, odolná vůči UV záření. Oblasti použití hydroizolace v podmínkách tlakové a pitné vody, vhodná k opracování složitých detailů, oprava izolací na jiné materiálové bázi. Expert proof má vysokou přilnavost k asfaltu, PVC, kovům.Balení po 28 Kg.

Exper Proof- 145 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/2 mm - 2 Kg  

Koutová páska - dilatační páska. Pozor jde o gumovou pásku ne pouze textilní. 

Nafuflex dichtungsband - 44 Kč/m, základní cena - spotřeba 1bm - 1bm

Emfix je těsnící rychletuhnoucí malta, speciálně vyvinutá pro okamžité těsnění průsaku vody. Specifikace: vynikající přilnavost k většině stavebních podkladů, velmi rychle tuhne pod vodou, vhodná pro exteriér i interiér. Použití: těsnění konstrukčních a podlahových spár, kanalizačních rour, prvků kolektorů, částí těžebních staveb apod., vhodná pro kotvení mechanických prvků, závitových tyčí, zábradlí a jiných konstrukcí. Balení po 5 a 10 kg.

Emfix - 55 Kč/Kg, základní cena - spotřeba 1m2/2 mm - 2 Kg 

Strojní park


Stříkací hydroizolační stroj - univerzálně použitelný. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.